Produkte Featured

  Ne jemi fabrikë dhe kompani tregtare. Ningbo Century Shine Hardware & Plastic Products Co., Ltd dhe Century Ningbo Shine Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd.

  Mirë se vini në Ningbo shekullit Shine Hardware & Produkte Plastike Co, Ltd besoj se ky do të jetë një udhëtim të paharrueshme në udhëtimin tuaj të kërkimit.

  Ningbo Century Shine Hardware & Produkte Plastike Co, Ltd, u themelua në vitin 2005. Ningbo shekullin Shine Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd, u themelua në vitin 2015. Ajo është e vendosur në Jishigang qytetit, Yinzhou Qarkut, Ningbo City, Kinë. Çfarë është më tepër, ajo është rreth 4.5 kilometra larg nga transportit aeroportit.Hoteli është shumë i përshtatshëm ...

  Arritje të reja

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree