Wholesale PriceList for steel cnc machining parts 01 Export to USA

Wholesale PriceList for
 steel cnc machining parts 01 Export to USA

Short Description:


Product Detail

Product Tags

It is a good way to improve our products and service. Our mission is to develop creative products to customers with a good experience for Wholesale PriceList for steel cnc machining parts 01 Export to USA, We welcome new and old customers from all walks of life to contact us for future business relationships and mutual success!


 • Previous:
 • Next: • The barcode contains all the information regarding material, storage location, dimension, parts description and machining stop. The cabinet control is fast and hassle free construction of cabinets by use of drop down list and selection of details. It can be view in 3D or in construction view by the click of the mouse. It allow output of cutting list to the beam saw or in Excel format for future use. Barcode labels with all the information for further processing in the CNC or edgebanders. The programs are all automatic generating for the CNC router. No human error for this process.  *CNC Punch İşleme *CNC Plazma Kesim * CNC Abkant Büküm * CNC Giyotin Kesim işleriniz, siparişten teslime kadar her aşamada uzmanlık, özen ve titizlikle yerine getirilir.
  Alperen Mühendislik Ltd Şti’nin mühendisleri, teknisyenleri, operatörleri ve yardımcı personelleri sahasında eğitimli kişilerdir. Malzemeyi doğru kullanma, hassas ölçülendirme, siparişi temiz ve hızlı sonuçlandırma öncelik verdiğimiz konulardır.
  Firmamızda sac tasarım, sac şekillendirme ve müşterinin tasarımına uygun olarak metal parçaların üretimi yapılmaktadır. Tasarım ve ürün geliştirme, Cad-Cam ve tasarım programları kullanılarak titizlikle hazırlanmaktadır. Üretim sürecinde, birbirine uyumlu, gelişmiş CAM programı ve CNC tezgahlar sayesinde hatasız üretim gerçekleştirilmektedir.
  İstenilen ölçülere ve sac kalınlığına göre CNC abkant press, CNC giyotin makas veya CNC punch pres makinelerimiz sayesinde işleme, kesim ve büküm işlerinizi özenle yapıyoruz.
  CNC abkant makinemizde bulundurduğumuz dar ve geniş bıçak ve kalıp seçeneklerimiz sayesinde 6 mm kalınlığa kadar sac parçalarının büküm işlemini istediğiniz açıya göre hassas bir şekilde yapıyoruz.
  Alperen Mühendislik Ltd Şti, metalin kullanıldığı her alanda, fason kesim, işleme ve büküm teknolojisiyle hizmet vermektedir.
  Ayrıntılı bilgi için http://www.klimaci.com/steril_aire–icerik-141.html sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya 0212 503 35 36 – 0532 422 76 29 nolu telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !